مشاوره حرفه ای تجارت الکترونیک در کشور

مشاوره حرفه ای تجارت الکترونیک در کشور

با سلام ما یک گروه حرفه ای در زمینه مشاوره و راه اندازی تجارت الکترونیکی هستیم.در اینجا می خواهیم با مفهوم تجارت الکترونیک خدمات مشاوران تجارت اکترونیک آشنا شویم.

تجارت الکترونیک چیست؟

تجارت الکترونیکی یکی از پیشروترین حوزه‌های خدماتی در عرصه اقتصاد جهانی و همین طور اقتصاد ملی محسوب می‌شود و رشد روزافزون این نوع تجارت بر تمام جنبه‌های اقتصادی، مالی و مراودات بین‌الملل سایه انداخته است.

تجارت الکترونیک به انجام کلیه خدمات و فعالیت های تجاری مانند خرید و فروش با استفاده از شبکه های اینترنتی است.تجارت الکترونیک یک نوع تجارت بدون کاغذ است.

با کمک تجارت الکترونیک خرید و فروش راحت تر و کار ها و مبادلات بانکی با شتاب بیشتر انجام می شوند. شرکت ها برای ارتباط با یکدیگر یا حتی ارتباط با مشتری ها دیگر محدودیت های فعلی را نخواهند داشت و ارتباط آن ها با یکدیگر ساده تر و سریع تر صورت می گیرد.

به طور کلی هدف از تجارت الکترونیک ارائه روش جدید در انجام امور بازرگانی است.

صنایع و بازار تجارت الکترونیک

بیشتر مردم تجارت الکترونیک را فقط خرید و فروش از طریق اینترنت می دانند، در صورتی که این امر فقط بخش کوچکی از تجارت الکترونیک را در برگرفته است. در تجارت الکترونیکی به سادگی می توان هرگونه فعالیت تجاری و مالی بین موسسات و افراد مختلف را در حیطه تجارت الکترونیک گنجاند. بازار تجارت الکترونیک برای کلیه صنایع یک بازار روبه رشد است و عملاً صنعت های مختلفی در دنیا از این بازار برای کاهش هزینه‌ها، بالا بردن راندمان کاری، دریافت گزارش‌های لحظه‌ای آمار و اطلاعات بهره مناسبی می‌برند. اصلاً مسئله پیچیده‌ای نیست؛ برای استفاده از مزایای بازار روبه‌رشد تجارت الکترونیک نیاز است بخشی و یا تمامی بیزنس خود را آنلاین کنید.

ابزار های مورد نیاز برای پیاده سازی تجارت الکترونیک

 • سایت مناسب
 • شبکه های اجتماعی
 • طراحی و محتوای مناسب وب سایت
 • داشتن تیم پشتیبانی برای بروز کردن اطلاعات

خدمات مشاوران تجارت الکترونیکی

شروع و راه اندازی یک کسب و کار یکی از مهم ترین و شکننده ترین مراحل است. شما با دریافت مشاوره تجارت الکترونیک می توانید هزینه های  هزینه های آینده را در بازسازی یا نیاز به تغییر سیستم به حداقل برسانید.

مشاوره حرفه ای تجارت الکترونیک در کشور

مشاوره حرفه ای تجارت الکترونیک در کشور

خدماتی که مشاوران در اختیار شما قرار می دهند شامل موارد زیر می باشد.

 • ارائه بروزترین متد های دنیا و تبلیغات دیجیتالی
 • ارزیابی و بررسی عملکرد کسب و کار شما
 • تحلیل و شناسایی رقیب های شما و ارائه بهترین راهکارها در بازار هدف
 • راهکار های بهبود سئو و رتبه بندی شما در گوگل
 • ارائه مدیریت و رفتار با مشتری
 • مشاوره و تدوین شبکه های اجتماعی
 • کمک و مشاوره برای گروه های تبلیغاتی

نقش مشاوره تجارت الکترونیک چیست؟

مشاوره در زمینه تجارت الکترونیک با ارائه مهم ترین مسیر تجارت الکترونیک مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر، تنها بر اساس نیاز و نظر مصرف کننده و مشتری برای شما  برنامه ریزی می کند و هدایت می کند.

مشاوره تجارت الکترونیک  به  یک مورد محدود نمی شود و موارد مختلفی را در بر می گیرد. مشاوره امکان گسترش کسب و کارها و هدایت یک کسب و کار به سمت موفقیت را برای شما فراهم می کند.

مشاوره تجارت الکترونیکی تمام ترفند ها و تیکنیک های لازم را برای افزایش ارتباط مشتریان . نحوه برخورد را در خیتار شما قرار می دهد. استفاده از این ترفند ها تضمین کننده آینده روشن تیم و همینطور در دست گرفتن بازار توسط شما و جلو زدن از رقبا است.

عواملی مانع از رشد و توسعه تجارت الکترونیک می شوند

 • قر اقتصادی و فرهنگی جامعه و  پایین بودن سطح آگاهی مردم به فناوری اطلاعات در کشور
 • نبود فرهنگ مناسب رویارویی با پدیده تجارت الکترونیک و مانع تراشی های مردم عامه با ترویج شایـعات و تفکر نادرست و جایـگزین برخی پدیده های تجاری دیگری مانند بازاریابی شبکه ای که ارتباط چندانی با پدیده گسترده تجارت الکترونیک ندارد و نیز برخورد منفی تجار،  واحدهای توزیع فیزیکی و  مشتریان با تجارت الکترونیک، مانع مهمی بر سر رشد این پدیده بشمار می آید.

مشاوران و کارشناسان ما ، به صورت کاملا حرفه ای برای ارائه مشاوره تجارت الکترونیک در حوزه تبلیغات و بازاریابی مانند: تحلیل سایت، مدیریت محتوا، طراحی گرافیک سایت، طراحی وب سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت می تواند به شما کمک کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *