مشاور آنلاین بازاریابی در کشور

مشاور آنلاین بازاریابی در کشور

تعریف بازاریابی چیست؟

بازاریابی شامل تبلیغات با هدف فروش موفق محصولات به مشتریان نهایی است. بازاریابی نقش مهمی در دستیابی به اهداف فروش دارد.

مشاور آنلاین بازاریابی در کشور

مشاور آنلاین بازاریابی در کشور

چرا باید مشاوره بازاریابی بگیریم؟

هر کسب و کاری در جهت افزایش و توسعه فروش خود باید همواره اقدامات و عملکردهایی داشته باشد تا بتواند به نسبت درآمد خود مجموعه خود را بهتر مدیریت کرده و در جهت توسعه آن اقدام کند

مدیر یک مجموعه خود به تنهایی نمی تواند کلیه امور را انجام داده و از پیش ببرد بلکه برای سازماندهی امور کسب و کار خود نیاز به تشکیل نیروی انسانی هدفمند دارد اما از آنجایی که یک کارشناس بازاریابی حرفه ای معمولا در ابتدای کار وارد یک مجموعه نمی شود امروزه بهترین کار استفاده و بهره بردن از مشاورین برجسته و کارآمد در حوزه های مختلف است.

چه زمانی نیاز به مشاوره در کسب و کار داریم ؟

معمولا شرکت ها نیاز دارد به استخدام یک مشاوره بازاریابی دارند تا بازار و مصرف کننده را به خوبی تجزیه و تحلیل کنند. نیازهای هر شرکت بر اساس ماهیت تجارت صنعت و اندازه شرکت متفاوت است. به همین دلیل مهارت ها و توانایی های مشاوره بازاریابی بسته به تخصص وی متفاوت است.

مشاوره بازاریابی در استارت آپ ها و مشاغل کوچک

  • راه اندازی کانال های بازاریابی
  • کمک به طراحی مصرف کننده و توسعه محصول
  • انجام تحقیقات برای بازار مشتری
  • ساخت ماژول تجاری
  • تجزیه و تحلیل بازاریابی مورد نیاز برای استقرار نام تجاری در بازار هدف

مهارت های مشاور بازاریابی چیست؟

مشاور بازاریابی باید این چند مهارت را داشته باشد تا بتواند یک مشاوره بازاریابی خوب باشد:

  • شناخت بازار

در مشاوره بازاریابی به تجربیات عمیق با بازار هدف و مهارت های حرفه ای در انجام تحقیقات موثر است. شناخت بازار تنها به تجربه قبلی مدود نمیشود.

  • شناخت مشتری

کلید اساسی برای مشاوره و بازاریابی موفق تجزیه و تحلیل کارآمد از شخصیت مشتری است.مشاوره بازاریابی ابتدا باید مشتری ها را تقسیم بندی کرد و الگوها را استخراج کنید.

  • تسلط بر کانال های بازاریابی

کانال های بازاریابی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. مهم است مشاور بازاریابی دیجیتال بر ضروری ترین کانال ها تسلط داشته باشد. این کانال ها شامل سئو، بازاریابی محتوا، کانال های پولی مانند: اینستاگرام، فیس بوک و … است.

مشاوره بازاریابی

در سال هاي اخير بدلیل رقباتی شدن اکثر بازارها در ايران و ورود رقباي کوچک و بزرگ داخلي و خارجي به میدان توليد، تجارت و خدمات، بازار ايران تا حدودی تبديل به يك بازار رقابتي شده است و در اين ميدان تقريباً هيچ کسب و کاری تنها و بدون رقيب نيست .

در اين فضا ،‌توجه جدي به علم بازاریابی براي تمام شركتها يك امر ضروريست و كسانيكه در اين مورد غفلت كنند بسرعت ميدان را بنفع رقبا از دست خواهند داد و در کسب و کار خود شکست می خورند.

همانطور که می دانید بازاریابی هم مانند بسیاری از دانش های دیگر امری تخصصی است یعنی مدیران یک شرکت علاوه بر روش های سنتی گذشته بايد به ملاحضه عوض شدن شرايط رقابت ،‌از شيوه هاي جديد بازاريابي استفاده نمود .

مشاوره بازاریابی در واقع شامل خدماتی می شود که در کوتاه مدت وضعیت فروش  شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد و با یک برنامه ریزی و استراتژی بازاریابی از سوی مشاوره بازاریابی به شرکت ها ارائه می شود.

مشاور آنلاین بازاریابی در کشور

مشاور آنلاین بازاریابی در کشور

من سجاد صالح پور هستم  مشاوره بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

امروزه بیشتر از طریق اینترنت، بازاریابی و تبلیغات می توان به خواسته ها و نیازهای بیشمار مشتریان پاسخ داد من سجاد صالح پور می توانم به شما در زمینه های بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، تجارت الکترونیک، راه اندازی کسب و کار و … به شما مشاوره دهم شما می توانید برای در یافت مشاوره به سایت رسمی salehpour.orgمراجعه کنید.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *